فکرهای خصوصی
یاسمن خلیلی فرد
انتشارات هیلا
گروه انتشاراتی ققنوس

پیش از این در پستی مستقل، رمان بزرگ و ارزشمند "انگار خودم نیستم" را از خانم یاسمن خلیلی فرد معرفی کرده بودم. -رمانی که به شدت مورد توجه و اقبال قرار گرفت و در مدتی کمتر از دو سال و نیم هفت بار زیر چاپ رفت-

امروز می خواهم مجموعه داستان "فکرهای خصوصی" از این نویسنده جوان و آینده دار کشورمان را برای شما معرفی کنم. 

خلیلی فرد، در این مجموعه داستان نیز همچون رمان عظیم "انگار خودم نیستم" به سراغ آدم های معمولی، طبقه متوسط و شهرنشین می رود و روابط و دغدغه های آن ها را روایت می کند.

او در کتاب خود بحران ها و مسائل زندگی آدم های بالغی را بررسی می کند که در بیشتر اوقات خودشان مسبب این بحران ها هستند.

نویسنده به جای هیجان انگیز کردن داستان و شوربخشیدن به آن، به ترسیم پیچیدگی روابط انسان ها با یکدیگر می پردازد.

تحصیلات سینمایی خلیلی فرد، در این مجموعه داستان نیز -همچون رمان انگار خودم نیستم- باعث شده که تصاویری زنده، ملموس و سینمایی از اتفاقات ارائه کند.

او در داستان های خود به دردهایی چون فقدان، از دست دادن، تنهایی، عشق، جدایی، خیانت و . می پردازد و اینگونه یازده داستان کوتاه را خلق می کند. 

تکرار کاراکترها در برخی از این داستان ها و دادن سرنوشت های مختلفی به این کاراکتر ها، داستان ها را جذاب تر کرده و به خواننده اجازه می دهد که به ماجرا از جنبه های مختلف بنگرد و تصویری ثابت و غیرقابل انعطاف از ماجرا نداشته باشد.

نکته: در حال تهیه مصاحبه ای با خانم خلیلی فرد هستم و به زودی متن مصاحبه را در همین صفحه منتشر خواهم کرد.

نگاهی به جهان داستانی صمد بهرنگی- بخش چهارم

نگاهی به جهان داستانی صمد بهرنگی- بخش سوم

نگاهی به جهان داستانی صمد بهرنگی- بخش دوم

نگاهی به جهان داستانی صمد بهرنگی- بخش نخست

معرفی مجموعه داستان فکرهای خصوصی

مصاحبه با خانم خلیلی فرد داستان نویس و پژوهشگر سینما-بخش پایانی

مصاحبه با خانم خلیلی فرد داستان نویس و پژوهشگر سینما _بخش دوم

داستان ,های ,ها ,خلیلی ,کند ,نیستم ,مجموعه داستان ,از این ,خودم نیستم ,انگار خودم ,می کند ,داستان فکرهای خصوصی ,مجموعه داستان فکرهای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دفترخانه اسناد رسمی شماره 11 مرند دانلود آهنگ جدید رادیو جوان bahare-music تب آنلاین hozenaghashyi ساحل علم دانلود فایل sina95 خرید اینترنتی hindimusic